Завершено крайній проект громадського бюджету 2018 року
![](https://s.pb.org.ua/dubno.pb.org.ua/news/1120/image/1546528695263_znak1-2018-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=f1f494a6af65f3dbe0770168b0b9e5ef)
Реалізовано проект "Встановлення туристичних інформаційних вказівників за напрямками до історико-культурних об'єктів та до закладів сфери послуг міста"
Відтепер гостям Дубна буде легше орієнтуватись у місті, завдяки реалізації проекту громадського бюджету "Проект встановлення туристичних інформаційних вказівників за напрямками до історико-культурних об'єктів та до закладів сфери послуг міста". На виготовлення та встановлення туристичних вказівників було спрямовано 108597 гривень. Дякуємо усім, хто сприяв та долучився до цієї хорошої справи!