Встановлено дитячий майданчик «Сонечко» у мікрорайоні «Райлікарня»

У Дубні завершено роботи з реалізації проекту громадського бюджету “Дитячий майданчик "Сонечко" у мікрорайоні "Райлікарня".

Згідно проекту встановлено дитячий ігровий майданчик з дитячого комплексу “Городок”, 2 малих балансири, 2 гойдалки подвійні, 2 каруселі “Велика з кермом”, 2 пісочниці зі столиком подвійні, дитячий комплекс “Стандарт-2”, гірка середня, качалка “Дельфін”, качалка “Курчатко”.

Працівниками КП “Дубноводоканал” продовжуються роботи з прибирання міських територій, вивезення сміття. Проведено роботи по влаштуванню освітлення по вул. М.Вовчка, розпочато влаштування освітлення по окремих вулицях району Садова.

КП “Зелене господарство” проводить роботи з благоустрою міських територій, косіння газонів, садіння квітів, догляд за квітниками.