Інформація про реалізацію проектів громадського бюджету міста у 2 кварталі 2019 році

Хід реалізації проектів

Інформація про реалізацію проектів громадського бюджету міста

у 2 кварталі 2019 році

У громадському бюджеті 2019 року переможцями стали 7 проектів:

1.   Система відео-нагляду міського будинку культури та дитячого майданчика

2.   Археологічна експедиція на Острові Дубовець

3.   Антивандальні тренажери на території ЗОШ №6, мікрорайон "Хмільники"

4.   Дитячий майданчик "Сонечко" у мікрорайоні "Райлікарня"

5.   Щасливе дитинство

6.   Подаруй майданчик мрії дітям у власному мікрорайоні Базарчика, Садової

7.   Вільна Wi-Fi зона для громадського простору.

Виконавцями проектів визначено головних розпорядників коштів: управління освіти, управління житлово-комунального господарства, відділ культури та Дубенську міську раду.

Станом на 01.07.2019р. по розпорядниках проведено таку роботу:

-управління ЖКГ (влаштування дитячого майданчика на прибудинковій території житлового будинку на вул. Сурмичі,13 вартістю 88675,0 грн. та будівництво дитячого майданчика “Сонечко” у мікрорайоні “Райлікарня” вартістю 175000,0 грн.) – обидва проекти виконані.

-управлінням освіти було закуплено та встановлено антивандальні тренажери на території ЗОШ №6 мікрорайон Хмільники;

-відділ культури і туризму для впровадження проекту “Археологічна експедиція на Острові Дубовець”: Організація і проведення архіологічних досліджень розкопок всього на суму 70 800 грн. вивіз сміття прибирання території використовуючи послуги екскаватора 12 900 грн Встановлення пам"ятного знаку на острові Дубовець придбання декоративних плит на суму 1600 грн ПРидбано господарчих товарів,канцтоварів, посуду, пиломатеріалів всього на суму 13652 грн;

-Дубенською міською радою:

-реалізовано проект «Система відео-нагляду міського будинку культури та дитячого майданчика»;

-по проекту «Вільна Wi-Fi зона для громадського простору» закуплено обладнання на суму 103.0тис.грн., встановлено точки доступу на стадіоні цукрового заводу, майдані Незалежності та парку Шевченка. На цих точках ведеться налаштування обладнання та програмного забезпечення. Запуск заплановано на день міста 02.08.19р. Ще 2 точки планується укомплектувати та запустити впродовж серпня-вересня 2019 року.